На якій відстані перебувають один від одного точкові заряди 2 нКл і 8 нКл, якщо сила їх взаємодії

дорівнює 9мН? умоляю , срочно ​

Ответы на вопрос

Отвечает Беляев Егорушка.

Ответ: 4*10^-10

Объяснение:за законом Кулона

9*10^-3=9*10^-5* (2*10^-9*8*10^-9/r²)

r=√1,6*10^-19= 4*10^-10