Чому дорівнює вага тіла масою 1,2т СРОЧНО!!!!40 баллов


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Відповідь:

12000 Н

Пояснення:

P = m*g (вага тіла)

g - прискорення вільного падіння = 9,8, але для задач округлюємо до 10

P = 1200 * 10 = 12000 Н