Обчислити тиск рідини густиною 1800 кг/м3 на дно посудини, якщо висота її рівня 15 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Щепанов Антон.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

ρ = 1 800 кг/м³

h = 15 см = 0,15 м

________________

p - ?

p = ρ·g·h

p = 1800·10·0,15  = 2 700 Па