Період піврозпаду Платини-186 дорівнює 2 год. Скільки відсотків радіоактивних ядер розпадеться за 6

год?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ушкалов Женя.

Ответ:

87,5%

Объяснение:

t(1/2)- период полураспада

N=N0*2^(-t/t(1/2))

t- время = 6 ч

N=N0*2^(-6/2)=N0*2^(-3)=N0/8

N0-N0/8=(7/8)N0 -распалось

7/8=0,875