З гвинтівки вилітає куля зі швидкістю 800м/с. Гвинтівка при віддачі набуває швидкості 1.6 м/с.

Визначте масу гаинтівки, якщо маса кулі 10 г А: 2 кгБ: 1 кгВ: 5 кгГ: 3 кг​

Ответы на вопрос

Отвечает Косов Миша.

Відповідь:

Пояснення:

m₁=10г=0,01кг  v=800v/c

v₂=1,6 м/с

m₂=?

m₁v₁=m₂v₂  

m₂=m₁v₁/v₂

m₂=0.01*800/1.6=8/1.6=5кг