Робота поля по переміщенню заряду 1,6 мкКл з однієї точки в іншу дорівнює 64 мДж. Визначте різницю

потенціалів між цими точками. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Лахтунов Данил.

Объяснение:

Дано

q=1,6 мкКл=1,6 × 10`⁶Кл

А=64мДж=64×10`³Дж

Найти

U=?

ф1-ф2=U = A/q

U= 64×10`³ / 1,6×10`⁶ =40000 Дж= 40 кДж

Ответ: 40 кДж