при силі струму 4 а на ділянці кола здійснення робота 10 Дж. Визначте напругу, якщо час виконання

роботи 20 с ​

Ответы на вопрос

Отвечает Остапенко Максим.

Ответ:

ответ на фоо вхуъуппъцпхц


Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ: 0,125В

Объяснение:

Дано:

I=4А

А=10Дж

t=20c

--------------

U-?

А=UIt

U=A/(It)=10/(4*20)=0,125В