Під час виконання лабораторної роботи учень визначив, що відстань від свічки до її зображення на

екрані дорівнює 60 см, а відстань від лінзи до екрана 20 см. Обчисліть оптичну силу лінзи, яку використовував учень. Визначте висоту полум'я свічки (у м), якщо висота його зображення на екрані дорівнювала 2 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Марьин Андрей.

Ответ:

Під час виконання лабораторної роботи учень визначив, що відстань від свічки до її зображення на екрані дорівнює 60см, а відстань від лінзи до екрана 20см

1)обчисліть оптичну силу лінзи, яку використовував учень

2)визначте висоту полум'я свічки, якщо висота його зображення на екрані дорівнювала 2см.

Всего ответов:

3. ... S=v0*t-a*t²/2 найдем через сколько секунд тело остановится a=(v-v0)/t 4=(0-20)/t t=5c s=20*5-4*5²/2=50 ответ: 50м.