З якою силою взаємодіють два точкові заряди по 2 Кл кожний, розташовані в повітрі на відстані 0,5 м

один від одного?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кушнарева Елизавета.

F = k*\frac{|q|*|q|}{r^{2} } = 9*10^{9} *\frac{2*2}{0.25} = 144*10^{9}

Закон кулона