Скільки атомів міститься в 393 г йоду-131? Чому дорівнює активність цього препарату?


Ответы на вопрос

Отвечает Кожахметов Арсен.

Відповідь:

N=N0/2*t/T  t/T=24/8=3

N/No=1/2^3=1/8

N0=8*N

dN/No=(8*N-N)/8*N=7/8=87,7%

Пояснення: