Яка частина ядер деякого радіонукліда розпадається за час ,що дорівнює 4 періодам піврозпаду?​


Ответы на вопрос

Отвечает Зонова Даша.

Ответ:

1/16

Объяснение:

t=4*T    N/No=?

N/No=2^(-t/T)=2^-4=1/16