На скільки зменшиться довжина пружини, якщо ïï смисками силою 100 н? Жорсткість пружини становить

400 H/ M​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Дано:

F = 100 Н

k = 400 Н/м

------------------

Δl - ?

Решение:

F = k · Δl

Δl = F / k

Δl = 100 / 400 = 0,25 м