Визначте жорсткість пружини у випадку коли F = 16 H, а х = 4 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Криштоп Дмитрий.
F=16H | F=k×x| k=16/4=4 H/m
x=4 cm | k=F/x|
——— | |
k =?