Об′єм повітря за нормальних умов 48 л. Яким стане тиск повітря, якщо його об′єм за сталої

температури зменшити до 8 л?

Ответы на вопрос

Отвечает Бакирова Назгуль.

Ответ:

6 × 10⁴ Па

Объяснение:

Цей процес є ізотермічним (Т = const). За нормальних умов тиск = 100 кПА = 10⁴ Па. Запишемо рівняння Бойля-Маріотта:

P₁ × V₁ = P₂ × V₂

Звідси виразимо Р₂:

Р₂ = \frac{P1 * V1}{V2}

Підставимо наші данні:

Р₂ = \frac{10^{4}    *   48 }{8} =6 * 10^{4}Па