радіостанція випромінює хвилі з довжиною 400 м на яку частоту слід налаштувати радіоприймач щоб

прослуховувати її передачі?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Машенька.

Ответ:

Объяснение:

λ= 400 м

с = 3*10^8 м/с скорость света

ν = ?

ν = c / λ = 3*10^8 / 400 = 750 кило Герц