У нерозтягнутому станы пружина динамометра маэ довжину 50 мм .Внаслыдок її видовжена до 70мм

,виникла сила пружності 10 H Якою має бути довжина пружини, щоб сила пружності дорівнювала 5 H ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кокорина Алёнушка.
Ответ
Початкова довжина дорівнює 50мм , значить можна дізнатися розтягнення:70мм-50мм=20мм.Сила пруж= 10H, згідно з формулою k=F÷x,можна дізнатися жорсткість пружини, k=10H÷0,02м, k=500H/м,тобі згідно з формулою х=F÷k,x=5H÷500H/м,k=0,01м
Объяснение: