Визначте об'єм зануреної у воду частини машини-амфібії, якщо на неї діє архімедова сила 140 кН.

Якою є маса машини-амфібії?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ковальчук Марина.

Объяснение:

в = 140000/100*10 = 14 м3

Сила тяжіння, що діє на машину-амфібію, дорівнює архімедовій силі: Fm = Fv; mg = pra,gK. Маса машини-амфібії:

м = 1000*10*14/10 = 14000 кг = 14 т

відповідь 14 м3 и 14 т