Знайдіть силу тяжіння, що діє на 9л олії.


Ответы на вопрос

Отвечает Златоусова Мария.

Дано:

V = 9 л = 0,009 м³

ρ = 925 кг/м³

g ≈ 10 H/кг

______________

Найти: Fтяж. – ?

Решение:

Сила тяжести:

F = m · g; Fтяж. = ρ · V · g = 925 кг/м³ · 0,009 м³ · 10 Н/кг = 83,25 ≈ 83Н.

Ответ: 83Н.