Чому дорівнює внутрішній опір джерела струму з ЕРС 1,5 В, якщо при зовнішньому опорі 4 Ом через

нього протікає стум 0,3 А?

Ответы на вопрос

Отвечает Амбарцумян Эдик.
Ответ: 1 Ом

Объяснение:
закон Ома для полной цепи пост. тока I=эдс/ (R+r),
выразим внутр. сопр. r= (эдс-I*R) : I,
r= (1,5 В- 0,3А*4 Ом):0,3 А=1 Ом