CРОЧНО!!!!! Cила струму в провіднику 100мА. Протягом якого часу через поперечний переріз

провідника проходить заряд, що дорівнює 12 Кл?

Ответы на вопрос

Отвечает Тима Галла.

Відповідь:

120с или 2хв

Пояснення:

I=q/t. t=q/I=12Кл/0.1A=120с=2хв