Помогите(дано і розв'язок задачі,для 7 класу)!!! Даю багато балів!!!! За допомогою пружини

жорсткістю 96 Н/м брусок масою 2, 4 кг рiвномірно тягнуть по столу. Яким є видовження пружини, якщо коефіцієнт тертя між бруском і столом дорівнює 0,2?​

Ответы на вопрос

Отвечает Гура Коля.

Ответ:

K (коеф.упр.) =96 Н / м

m=2,4 кг

k=0,2

x=?

На пружину діє сила пружності, а на брусок, який тягнуть з її допомогою - сила тертя. Оскільки його тягнуть рівномірно - вони рівні.

Fупр=Fтр.

Kx=kN=kmg.

x=kmg/K=0,2*2,4 кг*10 Н/кг/96 Н / м=0,05 м.

Отвечает Гетман Даша.
Решение на фото/////