528*. Визначте масу бруска, на який під час його рівномірного руху горизонталь- ною поверхнею діє

сила тертя 0,5 Н. Коефіцієнт тертя між бруском та поверхнею дорівнює 0,25. СРОЧНО!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Дядькина Лиза.

Ответ: 0,2кг

Объяснение:

Дано:

F=0,5Н

μ=0,25

-------------

m-?

Fтр=mgμ

Отсюда m=Fтр/(gμ)=0,5/(10*0,25)=0,2кг