Три лампи увімкнені в мережу паралельно. Сила струму в не розгалуженій ділянці кола дорівнює 1,8A

Визначте силу струму в третій лампі, якщо в першій і другій лампах сили струму дорівнюють 0,4 А та 0,8 А.​

Ответы на вопрос

Отвечает Умнов Миша.

Відповідь:

0,6А

Пояснення:

I∑=1.8A     I1=0.4A   I2=0.8A    I3-?    I3=I∑-(I1+I2)=1.8-1.2=0.6