Трос жорсткістю 4 кН/м під дією вантажу 5 розтягнувся на 5 см.Яка маса підвішеного вантажу

СРОЧНО!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеев Никита.
Ответ: 20 кг

Объяснение:
Дано:
к= 4000Н/м
Δх=0,05м
Найти: m-?
Закон Гука F= Δх*к, mg = Δx*k, откуда выразим m= Δx*k/ g
m= 0,05м*4000Н/м/ 9,8 Н/кг= 20 кг