Протягом 25 с автомобіль рухався рівномірно прямолінійно зі швидкістю 30 м/с. Який шлях проїхав

автомобіль?​

Ответы на вопрос

Отвечает Дежуров Дмитрий.

Відповідь:

750м

Пояснення:

V=30m/c     t=25c   S=V*t=30*25=750