Яка сила діє на тіло масою 10 кг, що рухається за законом х=8-3t+2t²​


Ответы на вопрос

Отвечает Захаров Иван.

Ответ: 40Н

Объяснение:

Дано:

х=8-3t+2t²​

m=10кг

---------------

F-?

F=ma

a=(x)''=4м/с²

F=10*4=40Н