3. Для рівномірного руху саней по снігу треба прикладати гризонтальну силу силу 400 Н. Визначте

масу саней, якщо коефіцієнт тертя дорівнює 0.1.​

Ответы на вопрос

Отвечает Радзієвська Світлана.

Дано:

Fтер=400 Н

μ=0,1

g≈10 Н/кг

m-?

Fтер=μN

N=Fтер/μ=400/0,1=4000 Н

N=mg

m=N/g=4000/10=400 кг

Відповідь:m=400 кг.