СРОЧНОООО! Під час запуску двигуна автомобіля через стартер пройшов струм 600 А за 15 с. Яка

кількість електрики пройшла при цьому?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сластникова Софья.

Дано:

I=600 А

t=15 с

q-?

Розв'язання:

I=q/t => q=It

q=600×15=9000 Кл

Відповідь:Кількість електрики дорівнює 9000 Кл.