Задача Який тиск чинить гусеничний трактор, якщо маса трактора 3,2 т, а площа однієї гусениці

0,8кв.м. пжпжпж розпишите через дано ​

Ответы на вопрос

Отвечает Левашова Лиза.

Ответ: 20кПа

Объяснение:

Дано:

m=3,2т=3200кг

S1=0,8м²

n=2

--------------

Р-?

P=F/S=mg/(n*S1)=3200*10/(0,8*2)=20000Па=20кПа