Визначити масу мідного дроту, який потрібен для проведення електричної лінії завдовжки 1 км,якщо

його опір має дорівнювати 3,4 Ом.Яка площа поперечного перерізу дроту?Густина міді 8900 кг/м³

Ответы на вопрос

Отвечает Остапец Лера.

Ответ: 5,15мм²; 45,8кг

Объяснение:

Дано:

l=1км=1000м

R=3,4 Ом

ρ=0,0175 Ом*мм²/м

ρ1=8900 кг/м³

---------------------------

m-?; S-?

R=ρl/S

S=ρl/R=0,0175*1000/3,4=5,15мм²=0,00000515м²

m=ρ1*V=ρ1*l*S=8900*1000*0,00000515=45,8кг