Опори 2 Ом і 6 Ом з'єднані послідовно. Напруга на другому опорі 12 В. Якою є напруга на першому

опорі та сила струму?​

Ответы на вопрос

Отвечает Цветкова Анастасия.

Ответ: 4В

Объяснение:

Дано:

R1=2 Ом

R2=6 Ом

U2=12В

-------------

U1-?

I1=I2=I=U2/R2=12/6=2А

U1=I1*R1=2*2=4В