яка сила струму проходить через реостат , виготовлений з нікелинового дрота завдовгки 2 метра і

площею поперечного перерізу 1мм^ якщо напруга на затискачах дорівнює 5B​

Ответы на вопрос

Отвечает Жаровских Анастасия.

Ответ:

I=U/R

R=pL/S

I=US/pL=6,25 A

Объяснение: