Сым массасы 450 кг жүкке шыдайды. Сым үзіліп кетпес үшін осы сымға ілінген массасы 450 кг денені

қандай аmax үдеумен көтеруге болады?

Ответы на вопрос

Отвечает Флорес Анна.

amax=g (mmax/m-1)=10(450/400-1)= 1.25 м/с2