Скільки вагонів потрібно для транспортування 2600 Т гранітного щебня, якщо в один вагон вміщується

50 м3, а густина граніту 2600 кг/м3. очень срочно плиз​

Ответы на вопрос

Отвечает Пидюра Витта.

Дано:

m=2600 т=2600000 кг

Vгр=50 м3

ρгр=2600 кг/м3

N-?

Розв'язання:

ρгр=mгр/Vгр => mгр=ρгр×Vгр=2600×50=130000 кг

N=m/mгр=2600000/130000=20

Відповідь:для транспортування 2600 т гранітного щебня потрібно 20 вагонів.