визначте силу струму в обмотці у електродвигуна, якщо при напрузі 120В за 5 хв електричне поле

віконало роботу 108кДж

Ответы на вопрос

Отвечает Аптаев Еркош.

Дано:

U=120 В

t=5 хв=300 с

A=108 кДж=108000 Дж

I-?

Решение:

A=UIt => I=A/Ut=108000/120×300=3 А

Ответ:I=3 А.