При передачі газу кількості теплоти 500 Дж його внутрішня енергія зменшилася на 200 Дж. Яку

роботу виконав газ?

Ответы на вопрос

Отвечает Белецан Вадим.

Ответ:

Работа равна 300 джоулей

Объяснение:

Дано:

Q = 500 Дж

ΔU = 200 Дж

___________

A - ?

По первому закону термодинамики:

Q = ΔU + A

Работа:

A = Q - ΔU = 500 - 200 = 300 Дж