напруга на кінцях ніхромового провідника увімкнути в електричне коло дорівнює 1,1Вольт а сила

струму в ньому 0,5 ампер яка його площа перерізу якщо довжина дорівнює 80 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Солонец Денис.

Объяснение:

R–? S–?

U = 1.1 В

I = 0.5 А

L = 80 см = 0.8 м

p = 1.1 мм² × Ом / м

Розв'язання:

R = U/I

R = 1.1 / 0.5

R = 2.2 Ом

S = p×L/R

S = 1.1×0.8/2.2=0.4 мм²

Відповідь: S=0.4 мм²