Визначте максимально кінетичну енергію електронів, що їх виривають із поверхні калію випромінювання

з довжиною хвилі 345 нм. Робота виходу електронів із Калію дорівнює 2,26 еВ.​

Ответы на вопрос

Отвечает Преображенская Елизавета.

Ответ: 2,14*10⁻¹⁹Дж

Объяснение:

Дано:

λ=345нм

Авых=345еВ

--------------------

Ек(max)-?

Ек(max)=Авых-hc/λ=2,26*1,6*10⁻¹⁹-6,62*10⁻³⁴*3*10⁸/345*10⁻⁹=2,14*10⁻¹⁹Дж