Рівняння швидкості руху тіла має вигляд V = 12 - 2t. Всі величини записані в одиницях СІ. Через

який час тіло зупиниться (в секундах)?

Ответы на вопрос

Отвечает Глебов Денис.

Ответ:

\boxed{t = 6 \ c}

Объяснение:

Дано:

v = 12 - 2t

v = 0 - умова зупинки тіла

Знайти:

t \ - \ ?

-----------------------------------------------

Розв'язання:

v = 12 - 2t

v = 0

12 - 2t = 0

2t = 12|:2

t = 6 \ c

Відповідь: t = 6 \ c.