Визначте площу поперечного перерізу вольфрамової дротини завдовжки 3,5 м, що має опір 0,1 Ом​


Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ: 1,75мм²

Объяснение:

Дано:

l=3,5м

R=0,1 Ом

ρ=0,05 Ом*мм²/м

--------------------------

S-?

R=ρl/S

S=ρl/R=0,05*3,5/0,1=1,75мм²