2.Хлопчик масою 45 кг, стоячи на гладенькому льоду, відштовхнув від себе санчата з вантажем масою

15 кг, надавши їм прискорення 9 м/с2. Якого прискорення набув хлопчик?дам 30 балів!!! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Аллагузина Вероника.

Ответ: 3м/с²

Объяснение:

Дано:

m1=45кг

m2=15кг

а2=9м/с²

--------------

а1-?

F1=F2

m1*a1=m2*a2

a1=m2*a2/m1=15*9/45=3м/с²