До ґумки довжиною 10 см підвісили вантаж, у результаті чого вона розтягнулася до 12 см. Визначте

відносне видовження нитки. Результат округліть до десятих.

Ответы на вопрос

Отвечает Маресьев Глеб.

Відповідь:

відносне видовження дорівнює 0,2

Пояснення:

Дано:

l₁=10 см

l₂=12 см

________________________________________________________

Спочатку знайдемо абсолютне видовження:

(Абсолютне видовження тіла  - це величина, яка дорівнює абсолютному значенню різниці між кінцевою та  початковою  довжиною тіла.)

Δl = l₂ - l₁ = 12 - 10 = 2 (cм)

А тепер можемо і відносне видовження знайти:

(Відносне видовження – це фізична величина, яка показу, яку частину складає абсолютне видовження тіла від початкової довжини цього ж тіла, коли на нього не діяла деформуюча сила.)

\displaystyle \varepsilon=\frac{\Delta l}{l_1}=\frac{2}{10}=0,2

#SPJ1