яка клькість електронів обертаєтся навколоядра атома якщо їх сумарний заряд становить -8*10 у

степені -19

Ответы на вопрос

Отвечает Петров Стёпа.

Відповідь:

Відповідь: Дано: q= -8*10^-19 e= 1,6*10^-19 Знайти: N-? Розв'язання: q=N*e; N=q/e=(підставити ці чила, бо мені лінь писати) = -5

Пояснення: