Як зміниться прискорення тіла, якщо його масу збільшити в 3 рази і силу, що діє на нього, збільшити

в 3 рази -Не зміниться -Збільшиться в 9 разів -Зменшиться в 9 разів

Ответы на вопрос

Отвечает Орлов Паша.

Ответ:

нічого не зміниться.

Объяснение:

за формулою: F/m=a;

з неї випливає: 3F/3m=a - теж саме прискорення.