Знайдіть імпульс фотона ультрафіолетового випромінювання з частотою 1,5·1015 Гц. Значення сталої

Планка h = 6,63·10-34Дж/с. Найдите импульс фотона ультрафиолетового излучения с частотой 1,5·1015 Гц. Значение установившейся Планка h = 6,63·10-34Дж/с.

Ответы на вопрос

Отвечает Кокорин Илья.

Ответ:

Імпульс даного фотона ультрафіолетового випромінювання дорівнює 3,315 * 10⁻²⁷ кг*м/с.

Объяснение:

Дано:

ν = 1,5 * 10¹⁵ Гц

h = 6,63 * 10⁻³⁴ Дж/с

c = 3 * 10⁸ м/с

Знайти: p

Розв'язок:

Імпульс фотона обчислюється за формулою: p = E / c = (h * ν) / c

p = \dfrac{hv}{c}

Обчислюємо:

p = (6,63*10⁻³⁴ Дж/с * 1,5*10¹⁵ Гц) / (3*10⁸ м/с) = (9,945 * 10⁻¹⁹ кг*м) / (3 * 10⁸ c) = 3,315 * 10⁻²⁷ кг*м/с

Відповідь: р = 3,315 * 10⁻²⁷ кг*м/с.