На поверхні столу лежить алюмінієвий куб, висота ребра якого дорівнює 15 см. Обчисліть тиск, який

він створює на стіл. Густина алюмінію 2700 кг/м^3. Відповідь запишіть в Паскалях. Писати тільки число, без одиниць вимірювання.

Ответы на вопрос

Отвечает Рахматов Банзат.

p= \frac{F}{S}  

F=mg

m=ρV

F=ρVg=ρa³g

S=a²

p=ρag

p=2700*0.15*10=3600 Па