Який об'єм має тіло, занурене повністю у воду, якщо на нього діє виштовхувальна сила 40 H?


Ответы на вопрос

Отвечает Рахметуллина Жаннур.

Дано:

Fa=40 Н

ρводи=1000 кг/м³

g≈10 Н/кг

V-?

Розв'язання:

Оскільки тіло повністю занурене, то V=Vз

Fa=ρрід×g×Vз => Vз=Fa/ρрід×g

V=40/1000×10=0,004 м³

Відповідь:Тіло має об'єм 0,004 м³.