Задачи: 1. Швидкість тіла в CI описується рівнянням v=20+2t. Визначити силу, що діє на тіло, маса

якого дорівнює 20 кг.​

Ответы на вопрос

Отвечает Царьков Иван.

Дано:

v=20+2t

m=20 кг

F-?

Розв'язання:

Формула швидкості:

v=v0+at

a=2 м/с²

F=ma=20×2=40 Н

Відповідь:F=40 Н.