Площа меншого поршня гідравлічної машини 0,002 м², площа бiль ШОГО ПОРШНЯ - 300 см². чому дорiвнює

сила, яка діє на більший поршень, якщо на менший дiє сила 0,4 кН?

Ответы на вопрос

Отвечает Беков Абдурахман.

Ответ: 6кН

Объяснение:

Дано:

S1=0,002м²=20см²

F1=0,4кН

S2=300см²

---------------

F2-?

F1/S1=F2/S2

F2=F1*S2/S1=0,4*300/20=6кН