З кишині парашутиста, який опускався рівномірно зі швидкість 4 м/с, на висоті 96 м над поверхнею

Землі випала монета. На скільк секунд пізніше приспрашутист, ніж упала монета? дуже прошу ​

Ответы на вопрос

Отвечает Максюта Данёк.

Ответ: 20c

Объяснение:

Дано:

Vo=4м/с

h=96м

-------------

Δt-?

Δt=t-t1

t=h/Vo=96/4=24c

t1=(√(Vo²+2gh)-Vo)/g=(√(4²+2*10*96)-4)/10=4c

Δt=24-4=20c